.......

Rezervasyon için whatsapp'tan mesaj atiniz: 05398464366


ARABAYLA...
İstanbul'dan, Avrupa Yakası'ndan yola çıkıldığında Çanakkale üzerinden gitmek hem kısa, hem de rahat. Ancak Anadolu yakası'ndan yola çıkıp Çanakkale üzerinden gitmeye niyetliyseniz trafiğe çıkacağınız saat önemli.

 

İstanbul > Tekirdağ > Gelibolu > Eceabat > Çanakkale > Ezine > Ayvacık > Assos

 

İstanbul'dan yola çıkıp Tekirdağ Gelibolu üzerinden Eceabat'a varıyorsunuz. Sonrasında feribotla Çanakkale'ye geçiyorsunuz. Çanakkale'den İzmir otobanına çıkarak önce Ezine sonra Ayvacık istikametini takip ediyorsunuz. Ayvacık ilçesine girmeden devam ederek kısa bir süre sonra Assos Behramkale tabelasını göreceksiniz. Tabeladan sağa döndüğünüzde rahat asfalt yol üzerinden ikinci bir Assos tabelasına kadar ilerleyeceksiniz. Tabeladan sağa dönüp, 5-6 km sonra Kadırga koyu için deniz yönüne doğru sola döneceksiniz.

 

İstanbul > Yalova > Bursa > Edremit > Küçükkuyu >

 

Assos İstanbul Anadolu Yakası'ndan yola çıkıp Osmangazi Köprüsünü kullanarak Edremit çıkışına kadar otobandan gelebilirsiniz. Edremit'ten sonra Güre-Akçay-Altınoluk-Küçükkuyu yönüne doğru geleceksiniz. Küçükkuyu'dan sonra Kadırga Koyu sapağı'na dikkt etmelisiniz.

 

Feribotu kullanacaksanız, Pendik'ten feribota binip, Osmangazi Köprüsü'ne Yalova Orhangazi İlçesi'nden de bağlanabilirsiniz.

 

OTOBÜSLE

Kadırga Koyu'na otobüsle gelmek isterseniz biletinizi Çanakkale üzerinden Ayvacık ilçesine, ya da Bursa-Balıkesir üzerinden Küçükkuyu Beldesi'ne almalısınız. Yaz sezonu süresince, Assos Club Beyaz'ın önüne kadar Ayvacık'tan da Küçükkuyu'dan da minibüs seferleri var.

 

UÇAKLA

Edremit Koca Seyit Havalimanı buraya 70 km uzaklıktadır.

 

...
Rezervasyon için whatsapp'tan mesaj atiniz: 05398464366
Tel: 05398464366
Adres:Behram Köyü, Kadirga Koyu No:56 Ayvacik Çanakkale
E-posta: info@assosclubbeyaz.com